• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

576 İşçi Kadroya Geçti.. 70 İşçi İse..

Çanakkale Belediyesi taşeron işçilikten belediye şirketi bünyesinde işçi statüsünde istihdam edilmek üzere başvuranların sonucunu açıkladı. Sonuçlara ulaşmak için tıklayın..

Çanakkale Belediye Başkanlığı taşeron işçisi olarak belediye bünyesinde çalışan ve kadroya geçmek için müracaat eden işçilerin sonuçlarını açıkladı. 576 işçi kadroluya geçerken; 70 işçi ise çeşitli sebeplerden dolayı kadroya geçemedi. Kadroya geçemeyen işçiler ise itiraz edebilecekler.

Çanakkale Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada; "4.12.2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 696 sayılı KHK’nın 127. maddesi (375 sayılı KHK’ya eklenen geçici 24. madde) ve bu kapsamda çıkarılan Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul Ve Esaslar gereğince, Belediyemiz Şirketi bünyesinde işçi statüsünde istihdam edilmek üzere başvuruda bulunan alt işveren çalışanlarımızın başvuru sonuçları ekli listelerde yer almaktadır.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması neticesinde olumsuz bir durumla karşılaşılması neticesinde ilgili personelin Belediyemiz bünyesindeki Şirkete işçi statüsünde geçirilmesi mümkün bulunmamaktadır. Başvuru sonuçlarına itiraz edecekler 21.02.2018 tarihinden 23.02.2018 tarihi mesai bitimine kadar itirazları Çanakkale Valiliğine iletilmek üzere Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne başvurabileceklerdir. Yapılan ilan tebliğ yerine geçmekte olup, ayrıca kişilere özel tebliğ yapılmayacaktır" ifadeleri yer aldı.

 

Başvurusu kabul edilenlerin listesi

http://www.canakkale.bel.tr/assets/content/basvurukabuledilenler2018-8f5e7.pdf

 

Başvurusu kabul edilmeyenlerin listesi

http://www.canakkale.bel.tr/assets/content/basvurukabuledilemeyenler2018-4fee1.pdf
 http://www.canakkaleaynalipazar.com/576-isci-kadroya-gecti-70-isci-ise/13187/

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
149 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın