• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Bülent Turan Reis’e İhanet Mi Etti?

AK Partide siyaset saçma sapan bir hal aldı. Yeşim Karadağ Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile el sıkıştığı için Bülent Turan’a yakın medya tarafından ihanetle suçlanmıştı. Şimdi de Bülent Turan’ın Ülgür Gökhan ile el sıkışması gündeme geldi..

Tarih 10 mart 2018 Cuma günü.. Ankara’da parti tüzük çalışmalarına katılan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek Ankara Esenboğa havaalanında Çanakkale’ye kalkacak uçağı beklemektedir. Uçağın kalkış anı geldiğinde anonslar yapılırken VİP girişinde AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile karşılaşırlar.

Çanakkaleli siyasetçilerin karşılaşmasında eller sıkışılır. Tabi ki Bülent Turan ve Ülgür Gökhan da el sıkışırlar. Turan ve Gökhan’ın el sıkıştığını gören CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek espriyi patlatır; “Bak Ülgür Gökhan’ın elini sıkıyorsun, farkındasın değil mi?” diyor. Herkes gülüşüyor bu espri üzerine.

VİP Salonunda çıkan Çanakkaleli siyasiler VİP aracına binerek uçağa doğru gidiyorlar. Bu esnada araç içerisinde Ülgür Gökhan ile Bülent Turan yan yana oturarak araç içerisinde sohbet ediyorlar. VİP aracı uçağa yaklaşıyor ve Çanakkaleli siyasetçiler uçaktaki yerlerine oturuyorlar. Bilet numaraları farklı olduğu için siyasetçiler uçakta yan yana gelemiyorlar!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a yakın medya grubu, İl Başkanlığı görevinden istifa etmesi için Yeşim Karadağ aleyhine yürüttükleri kampanyada Ülgür Gökhan ile el sıkışırken çekilmiş fotoğrafı kullanmışlardı.  

YEŞİM KARADAĞ’I EL SIKIŞTIĞI İÇİN İHANETLE SUÇLAMIŞLARDI!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın el sıkışması ise akıllara AK Parti İl Başkanlığından istifa eden Yeşim Karadağ’ın 15 Şubat tarihinde düzenlediği basın toplantısını akıllara getirdi. İki siyasetçi Yeşim Karadağ ve Ülgür Gökhan’ın nezaketen sıkışması Bülent Turan’a yakın medya grubu tarafından büyütülmüş, istifa ve ihanet başlıkları gündeme gelmişti. Karadağ ise nezaketen el sıkışmalarının büyütülerek; Reis’e yani Recep Tayyip Erdoğan’a ihanet etmekle suçlanmasını art niyetli habercilik olarak nitelemişti

Bülent Turan’a yakın gazeteci Kereç İriç, söz konusu basın toplantısında Yeşim Karadağ’a “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 18 Mart Törenlerinde konuşmasını yasakladığı, ambargo koyduğu bir kimse ile bir fotoğraf vermeniz garip değil mi? Teşkilatlardaki mücadelenize zarar vermiyor mu?B u şekilde resim çekilmek yerine Belediye meclis üyenize hakaret eden, Cumhurbaşkanının tavır koyduğu bir kişiyle ben resim çekilmem diyerek tavır koysaydınız daha iyi olmaz mıydı” şeklindeki soru sormuş, bir yandan da bu anları an be an sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak paylaşmıştı. http://www.canakkaleaynalipazar.com/bulent-turan-reis-e-ihanet-mi-etti/13346/

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
151 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın