• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

AK Partililerin Gitmediği Konsere Cumhurbaşkanı Gitti

Çanakkale Belediyesince her yıl düzenlenen Troia Festivali’ne 2018 Troia Yılı kapsamında dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’a Truva Sonatı besteletilmişti. Geçtiğimiz gece düzenlenen Fazıl Say Konserine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı. Erd

Çanakkale Belediyesince her yıl düzenlenen Troia Festivali’ne 2018 Troia Yılı kapsamında dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’a Truva Sonatı besteletilmişti. Geçtiğimiz gece düzenlenen Fazıl Say Konserine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı. Erdoğan’ın Fazıl Say konserine gitmesi akıllara Çanakkale AKP Teşkilatını getirdi.

ERDOĞAN TROİA SONATINI DİNLEDİ..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ünlü sanatçı Fazıl Say´ın davetiyle "Truva Sonatı" konserine katıldı. ATO Congresium´daki konserde Cumhurbaşkanı Erdoğan´a eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra ABD´li Senatör Lindsey Graham da eşlik etti. Dünyaca ünlü sanatçı Fazıl Say'ın Ankara'da gerçekleşen "Truva Sonatı" konserine sanat dünyası kadar siyaset dünyasından katılımlar da dikkat çekti.

AK PARTİLİLER VE BÜROKRATLAR KONSERE KATILMAMIŞLARDI!

Geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen 55.Troia Festivalinde Çanakkale’de bestesini dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say’ın yaptığı Truva Sonatı’nın dünya prömiyeri gerçekleştirilmişti. Sadece Çanakkaleliler değil çevre illerden ve yurtdışından gelen izleyicilerle binlerce kişi Truva Sonatını ilk kez izleme ayrıcalığını yaşamıştı. Çanakkale’de gerçekleşen Troya Sonatı’nın dünya prömiyerine AK Parti Çanakkale teşkilatlarından hiç kimse katılmamıştı. Fazıl Say'ın Truva Sonatına ne bir AK Parti milletvekili, ne bir il, ilçe yöneticisi nede Belediye meclis üyelerinden katılım sağlanmadığı gibi; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başta olmak üzere Çanakkale bürokrasisinden de hiç kimse katılmamıştı!

“TÜM TÜRKİYE’NİN CUMHURBAŞKANI OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR”

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fazıl Say konserine katılması sonrasında ise; AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız yazılı açıklamada bulunarak; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Belediyesini Ak Partinin kazanmasının ardından “Hiçbir AKP’li Dostum Olamaz, Yanımda Bile Duramaz” diyen, 2007 genel seçimlerinden sonra “İslamcılar Kazandı, Ben Ülkeyi Terk Edeceğim” diyen Fazıl Say’ın Konserine katılarak bir kez daha tüm Türkiye’nin Cumhurbaşkanı olduğunu göstermiştir. Ak Parti, Tüm Türkiye’nin partisidir. Türkiye’nin birleştirici gücüdür. Farklılıklarımız bizim zenginliğimizdir. Farklılıklarımız üzerinden oy devşirmeye çalışanlara, yaşam şeklimize müdahale edecekler gibi haksız isnatlarla seçmeni korkutup oyunu almaya çalışanlara prim vermeyeceğiz. Hangi görüşte, hangi inançta olursak olalım Vatanımızın her köşesinde birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz.

“ÇANAKKALE BELEDİYESİNİN BESTELETTİĞİ TRUVA SONATI HER YERDE”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Dünyaca ünlü sanatçımız Fazıl Say’ın 2018 Troia Yılına özel Çanakkale Belediyesinin talebi üzerine bestelediği Truva Sonatı her yerde. Son olarak Başkent Ankara’da Sayın Cumhurbaşkanı ve çok sayıda üst düzey konuk Truva Sonatı ve Say’ı ayakta alkışladı” ifadelerini kullandı.


http://www.canakkaleaynalipazar.com/ak-partililerin-gitmedigi-konsere-cumhurbaskani-gitti/15202/

136 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın