• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

2 - 3 yetkiliyi tavladık mantığını Çanakkale size yutturur

Çanakkale Maden Mühendisliği Şirketi Sahibi, önceki dönem belediye meclis üyesi Levent Burak Ünal altın madeni ve çevre konusunda cesur açıklamalarını sürdürüyor.

Çanakkale Maden Mühendisliği Şirketi Sahibi, önceki dönem belediye meclis üyesi Levent Burak Ünal altın madeni ve çevre konusunda cesur açıklamalarını sürdürüyor.

ALTINI KENDİ MEMLEKETLERİNDE ARASINLAR

Çanakkale Maden Mühendisliği Şirketi Sahibi, önceki dönem belediye meclis üyesi Levent Burak  daha önceki açıklamasında“ çevre, sağlık, gelecek için öncelikle Çanakkale denilmiyorsa, bugün köylere su vereceğiz diye yaptıkları barajların suyu yarın üretimde kendi tesislerine su olacaksa, altını gidip kendi memleketlerinde arayıp üretecekler derim, konunun takipçisi olacağımız doğrudur” demiş ve kamuoyunun takdirini kazanmıştı.

AÇIKLAMA YAPMAK BOYNUMUN BORCUDUR

Levent  Burak Ünal Çanakkale Belediyesi Eylül meclis toplantısında konunun gündeme gelmesi ve detaylı anlatımda  altıncı şirkete karşı dilekçe verenlerin arasında bulunduğunun söylenmesi sonrası yeni bir açıklama yaptı. Ünal “Yerel meclis toplantısını takip edemedim ancak; sonrasında aranıp altın madeni ile ilgili neden açıklama yapmıyorsun diye soranlara cevaben; çoğu açıklamaları gülümseyerek takip ediyorum. Vatandaş ve siyaseten az zaman sonra açıklama yapmak boynumun borcudur. Dönemin en üst seviyesinin ikinci adamı bu sahada ne görevdedir, birinci adamı nerede çalışmaktadır ve kendisinin şaşırtıcı yanlış açıklamaları vs...” diyerek  konunun takipçisi olunacağı mesajını  yineledi.

2 - 3 YETKİLİYİ TAVLADIK MANTIĞINI ÇANAKKALE SİZE YUTTURUR

Çanakkale Maden Mühendisliği Şirketi Sahibi Levent Burak Ünal şöyle dedi; “Su tamam, ağaç tamam, bölgede insan ve hayvan tamam vs, formüle bakınca en önemli konulardan biri siyanür ve altın reaksiyonundan çıkan gaz istenildiği kadar filtrasyon yapılsın sonunda havaya karışacaktır. Bu bir zaman sonra rüzgar, fırtına, yağmur, kar vs çok yakın olduğumuzdan sokaklarımıza inecektir ve yetişkinler bugün anlamayacak sadece ömürlerinden yıllara veda edecektir. Ancak; sokaktaki direnci çok düşük olan hayvanlar, bitkiler gibi ve maalesef geleceğimiz olan bebekler ciddi etkilenecektir... Mesleki olarak konuya baktığımda, bu ve bunun gibi firmaların yetkililerini incelediğimde bu kadar memleketimizin insanını hiçe sayıyor olmalarını eleştiriyorum. 2 - 3 yetkiliyi tavladık mantığını Çanakkale size yutturur benden söylemesi burası Çanakkale... Bu arada bahse konu ruhsat 1987 yılından bugüne gelen ruhsattır ve bugüne nasıl, hangi madenler adı altında kimlerin izni ile gelmiştir incelemek gerekir” https://www.canakkalememleket.com/?Syf=18&Hbr=1098113&/%C3%87anakkale-Maden-M%C3%BChendisli%C4%9Fi-%C5%9Eirketi-Sahibi,-%C3%B6nceki-d%C3%B6nem-belediye-meclis-%C3%BCyesi-Levent-Burak-%C3%9Cnal-alt%C4%B1n-madeni-ve-%C3%A7evre-konusunda-cesur-a%C3%A7%C4%

 

 

103 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın