• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

"Basın İlan Kurumu gazetelere destek yerine ortak oldu.BİZE AYRILAN SAYFALARIN SONUNA GELDİK"..

2011 yılında Çanakkale’de yayın hayatına başlayan Hedef Gazetesi okuyucularına yayın hayatına son verdiğini duyurdu. Günlük olarak 8 yıldır yayınlanan gazete Basın İlan Kurumu ve ekonomik krizi aşamadı.

2011 yılında Çanakkale’de yayın hayatına başlayan Hedef Gazetesi okuyucularına yayın hayatına son verdiğini duyurdu. Günlük olarak 8 yıldır yayınlanan gazete Basın İlan Kurumu ve ekonomik krizi aşamadı.

Okurlara Seslendi…

Çanakkale Hedef Gazetesi’nin kurucusu, imtiyaz sahibi Gökhan Kökçak okurlara yaptığı açıklamada “Evet benim için üzücü bir yazı. 2011 yılında zor şartlarda başladığım Şehrin dertlerini dile getirdiğim iyi niyet ile insanların dertlerini sorunlarını belirttiğim kimine deva kimine sorun çözücü olduğumuz yazılı gazetemiz ‘Çanakkale Hedef Gazetesi’ son baskısı. Kalben çok isterdim her gün insanların sorunlarını bu sayfalarda dile getirmeyi.


Ancak Basın İlan Kurumu’nun zor şartları, ekonomik kriz beni yayın çıkaramayacak hale getirdi ve bitirdi. Devam edebilirdim ancak inanılmaz pahalı geri dönüşü olamayan bir hal aldı. Tabii şu anki hükümet de çok fazla yanımızda olamadı. Basın İlan Kurumu gazetelere destek yerine bence ortak oldu. Güzel işler yaptık güzel haberler yaptık. Kimine iyi kimine kötü olduk. Beni bilen tanıyan bilir kinim kederim yoktur. Kalbim herkese aynı iyi şekilde atıyor. Haksızlık yaşadım mı yaşadım. Herkese helal olsun. Süreçte tüm çalışanlarıma sonsuz teşekkür ederim. Onların emekleri unutulmaz. Hedef Gazetesi yarın son kez yayında. Sevinen de üzülen de olan gazete çıkaran meslektaşlarım aynı şeyi yaşayacak maalesef. Sağlıcakla kalın” dedi.https://www.canakkalememleket.com/?Syf=18&Hbr=1100577&/2011-y%C4%B1l%C4%B1nda-%C3%87anakkale%E2%80%99de-yay%C4%B1n-hayat%C4%B1na--ba%C5%9Flayan-Hedef-Gazetesi-okuyucular%C4%B1na-yay%C4%B1n-hayat%C4%B1na-son-verdi%C4%9Fini-duyurdu.-G

 

 

96 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın