• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

10 KASIM HANGİ BAYRAM? BAYRAMİÇ’İN SAYIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ!

Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası’nda okullarda Atatürk ve Uygarlık konulu resim, șiir ve kompozisyon yarışması düzenledi. Etkinliği okullara duyurdu ve ilçe derecesine girecek eserlere ödüllerin ‘Bayram’ günü ve

Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası’nda okullarda Atatürk ve Uygarlık konulu  resim, șiir ve kompozisyon yarışması düzenledi. Etkinliği okullara duyurdu ve ilçe derecesine girecek eserlere ödüllerin  ‘Bayram’ günü verileceğini bildirdi. Hangi Bayram?

Bunun hesabını vereceksiniz...

Eğitim İş Çanakkale Şube Başkanı Ahmet Mantaş Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün okullara gönderdiği etkinlikteki ödüllerin verilmesi bölümünde yer alan ’Bayram’ ifadesine tepki gösterdi.


Mantaş açıklamasında “Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün Atatürk’ün manevi değerine bakışı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftasında , Bayramiç’deki okullarda Atatürk ve Uygarlık konulu bir resim, șiir ve kompozisyon yarışmaları düzenleyeceksin ama 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası’na  ‘bayram’  diye yazacaksın.. Bir de bu yazıyı okullara göstereceksin. Akıl tutulması gibi. Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Büyük Önder Atatürk’e verdiği önem bu kadar. Böyle özensiz bir kurum olabilir mi? Bunun hesabını  vereceksiniz. O oturduğunuz koltuklara Atatürk sayesinde oturduğunuzu bileceksiniz.. Ya da öğreneceksiniz” dedi.

İŞTE BAYRAMİÇ TE OKULLARA GÖNDERİLEN YARIŞMA ŞARTNAMESİ VE O İFADE
https://www.canakkalememleket.com/?Syf=18&Hbr=1105469&%2FBayrami%C3%A7-%C4%B0l%C3%A7e-Milli-E%C4%9Fitim-M%C3%BCd%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC--10-Kas%C4%B1m-Atat%C3%BCrk%E2%80%99%C3%BC-Anma-Haftas%C4%B1%E2%80%99nda-okullarda-Atat%C3%BCrk-ve-Uygarl%C4%B1k-konulu--resim%2C-%C8%99iir-ve-kompozisyon-yar%

 

 

132 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın