• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Sen Kimi Cezalandırdın Sayın Başhekim?

ÇOMÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Okhan Akdur, Çanakkale Belediyesince sağlık çalışanlarına yapılan yemek ve kumanya yardımlarını geri çevirdi! Başhekim Prof.Dr. Okhan Akdur, aldığı siyasi kararla adeta sağlık çalışanlarını cez

ÇOMÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Okhan Akdur, Çanakkale Belediyesince sağlık çalışanlarına yapılan yemek ve kumanya yardımlarını geri çevirdi! Başhekim Prof.Dr. Okhan Akdur, aldığı siyasi kararla adeta sağlık çalışanlarını cezalandırdı!

Corona Virüsüne karşı en önde büyük özverilerle mücadele eden sağlık çalışanlarına tüm yurt genelinde büyük destekler veriliyor. Ailelerinden ayrı kalan birçok sağlık çalışanları Corona Virüsü ile mücadele eden insanları sağlığına kavuşturmanın yanı sıra salgının önlenmesi için de büyük özverilerle çalışıyor.

BELEDİYE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YARDIM YAPINCA..

Çanakkale'de de büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanları için Çanakkale Belediyesi de önce ulaşım desteğinin yanı sıra maske ve tulum yardımında bulunmaya başladı. Sağlık çalışanlarına yapılan yardımı yeterli bulmayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın talimatıyla bir süredir de öğle saatlerinde kumanya dağıtımı, akşam  saatlerinde sıcak çorba ikramı yapılmaya başlandı.

BAŞHEKİM ŞOK ETTİ: "YARDIMLARI KESİN"

Sağlık çalışanlarına destek olan belediyenin bu yardımları dün itibariyle siyaset bulaştı! Edinilen bilgiye göre; ÇOMÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Okhan Akdur, Fakülte'den bir yetkiliye Çanakkale Belediyesini aratarak yardımların durdurulmasını istedi. Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünivarı arayan yetkilinin "Başhekimimiz bunları burada istemiyor, bir daha buraya getirmemenizi istiyor" dediği öğrenildi. Başhekim Porf.Dr. Okhan Akdur'un yardımların kesilmesini istemesi Çanakkale Belediyesinde de şok etkisi yarattı.

SİYASİ KARAR TEPKİ ÇEKTİ!

Salgın mücadelesinde özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon sağlayan yardımların kesilmesi kararını alan Başhekim Prof.Dr. Okhan Akdur'un mücadeleye siyaset bulaştırması sağlık çalışanları arasında da tepki çektiği öğrenildi.


 

http://canakkaleaynalipazar.com/sen-kimi-cezalandirdin-sayin-bashekim/15214/

7466 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın