• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

ALİ İSMAİL ve AHMET ATAKAN’IN ANNELERİ DESTEK İÇİN AÇLIK GREVİNDE

Gezi direnişinde öldürülen Ali İsmail Korkmaz ve Ahmet Atakan’ın anneleri 65 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça’ya destek için anneler gününde açlık grevine başlıyor.

Gezi direnişinde öldürülen Ali İsmail Korkmaz ve Ahmet Atakan’ın anneleri 64 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça’ya destek için anneler gününde açlık grevine başlıyor. Akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça KHK ile ihraç edildikten sonra Ankara Yüksel caddesinde 65 gündür işlerine dönebilmek için açlık grevi yapıyorlar.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinden Gülmen ve Özakça’nın direnişine destek geliyor. Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz, “Bu pazar Anneler Günü’nde Nuriye ve Semih’in açlığına ses vermek için ben de açlık grevindeyim Nuriye ve Semih yaşasın” dedi.

Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel korkmaz, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Anneler gününde #NuriyeveSemihinAçlığınaSesVer’mek için Ahmet Atakan’ın annesi ile Antakya parkında açlık grevindeyiz! #NuriyeveSemihYaşasın” ifadlerini kullandı ve bir video paylaştı.

 

http://www.yeryuzutanigi.com/gundem/ali-ismail-ve-ahmet-atakanin-anneleri-destek-icin-aclik-grevinde/

316 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın