• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Çocuk kitapları yazarı Muzaffer İzgü hastaneye kaldırıldı

İzmir’de yaşayan çocuk kitapları yazarı Muzaffer İzgü hastaneye kaldırıldı. İzgü’nün tedavisinin İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye servisinde devam ettiği belirtildi

İzmir’de çocuk kitapları yazarı 84 yaşındaki Muzaffer İzgü, geçen hafta İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye servisine başvurdu. Burada tetkik ve tahlilleri yapılan İzgü 01 Ağustos 2017 Salı günü hastaneye yatırıldı. Doktorların, İzgü’yü kan değerlerinde düşüklük tespit edilmesi üzerine daha iyi takip edebilmek için hastaneye yatırılmasını uygun gördüğü bildirildi.

Halen tedavisi devam eden İzgü, Türkiye’nin en çok okunan gülmece, genç ve çocuk kitapları yazarlarındandır. 107 kitap, 200’e yakın radyo oyunu yazmıştır.

“Tüm çocukları gözlerinden öpüyorum”

Muzaffer İzgü, DHA’ya yaptığı açıklamada, “İyi değilim, çok yorgunum. Karaciğerimde kitle var, araştırıyorlar.Güzel haber vermeyi ben de isterim ama veremiyorum. Tüm çocukları gözlerinden öpüyorum” dedi.

İzmirli çocuklardan Muzaffer İzgü’ye geçmiş olsun mesajı

İzmir Halkevi Yaz Okulu çocukları, hastaneye kaldırılan çocuk kitapları yazarı Muzaffer İzgü’ye geçmiş olsun mesajı gönderdi.http://sendika59.org/2017/08/cocuk-kitaplari-yazari-muzaffer-izgu-hastaneye-kaldirildi/?utm_source=ReviveOldPost&utm_medium=social&utm_campaign=ReviveOldPost

 

 

253 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın