• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
BAKANIN MİTİNGİNE ZORUNLU KATILIM

Çorlu İlçe Seçim Kurulu’nda çalışan memurların, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı mitinge katılımın zorunlu olduğu belirtildi.

Dihaber’in haberine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla AKP'nin Çorlu ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirdiği referandum mitingine, Çorlu İlçe Seçim Kurulu’nda çalışan memurların zorla götürüldüğü öğrenildi.

Miting günü sandık listelerini teslim etmek için İlçe Seçim Kurulu’na giden, HDP Çorlu İlçe Örgütü yöneticileri, Çorlu İlçe Seçim Kurulu kapalı olduğu için listelerini teslim edemedi.

HDP Çorlu İlçe Eş başkanı Cezmi Yaman, eş başkan Alev Yıldırım ile birlikte gittikleri seçim kurulunun kapalı olduğunu gördüklerini ve Çorlu İlçe Seçim Kurulu Başkanı Şah İsmail Akkuş’u telefon ile aradıklarını söyledi.

Yaman, Akkuş’un kendisine “Süleyman Soylu’nun mitingindeyiz. Buraya zorunlu olarak katıldık. Sandık görevli listelerinizi Pazartesi günüde getirebilirsiniz. Aynı şekilde MHP yöneticilerine de bunu söyledik” dediğini aktardı. (DİHABER)

https://www.evrensel.net/haber/312843/bakanin-mitingine-zorunlu-katilim

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      165 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 13°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam357
Toplam Ziyaret583715