• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Akit hedef göstermişti! Cemil Kılıç görevinden uzaklaştırıldı
Akit gazetesinin son dönemde hedefine oturttuğu ilahiyatçı, yazar Cemil Kılıç, Twitter hesabından 'An itibarıyla görevimden uzaklaştırıldım. Kamuoyunun bilgisine...' mesajı paylaştı.

13 Ağustos 2017 tarihinde "Atatürkçü, Cumhuriyetçi İlahiyatçılar" adıyla kurulan oluşuma öncülük eden Kılıç, Eğitim-İş Sendikası ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nde de görevler almıştı.Kılıç, bugünün Türkiyesinde ateistlerin, Müslümanlara göre Kuran’a daha uygun ve daha ahlaklı yaşadığını söylemişti.

Elini öptüren müdür AKP'den aday oldu

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde müdürlük yaptığı okulda her sabah öğrencilere elini öptürmesiyle gündeme gelen İbrahim Yılmazcan, AKP’den ilçe belediye başkan adayı olmuştu. 31 Mart yerel seçimlerine AKP’den ilçe belediye başkan adayı olarak katılacak Pazarcık Anadolu Lisesi müdürü İbrahim Yılmazcan, her sabah öğrencilere elini öptürmesiyle gündeme gelmiş ve haberlere konu olmuştu. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Yılmaz da, konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıklamıştı. Soruşturma sonucu hiç açıklanmamış müdür görevine devam etmişti.


     http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1201724/Akit_hedef_gostermisti__Cemil_Kilic_gorevinden_uzaklastirildi.html

  
119 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın