• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
BİZ VATAN HAİNİYSEK SİZ NESİNİZ?
Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz'in basın toplantısında “En çok rahatsız olduğum hadise bu. Bu kötü bir resimdir. Bunu kim yaptıysa vatan hainidir, Çanakkale hainidir” şeklindeki açıklamasını çevre ve doğa grubu Pikamp   “Biz vatan hainiysek siz nesiniz?” sorusuyla eleştirdi.

Pikamp açıklaması:

BİZ VATAN HAİNİYSEK SİZ NESİNİZ?

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz'in geçen gün yaptığı bir değişik açıklamasına istinaden...

 

Çanakkale'nin içme suyuna, toprağının değerlerine, hepimizin oksijenini sağlayan ağaçlarına sahip çıkmak için Pikamp olarak tam destek vererek yola koyulduğumuz, 22 gün 20 çadırla destek verdiğimiz Su ve Vicdan Nöbeti'ndeydik. Şehir dışından gelen dostlara maden sahasının ilçelerimize de mesafesini anlatmak adına yapmış olduğumuz doğal tabela belli ki birilerini çok rahatsız etmiş. Ve bu kentin yaşayanlarından, gazetecilerinden, yerel sanatçılarından, ziraat-peyjaz mimarlarından, devletin memurundan, Türkmen köylülerinden oluşan PİKAMP, bugün VATAN HAİNİ ilan ediliyor. Yaptığımız basın açıklamasını muhtereme yeniden hatırlatmak isteriz. KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ! Teröristin yaktığı ormanlara ses etmeyen, Kur'an Kursu'ndaki tecavüz skandalına sessiz kalan, madencilerle ki şahitleri vardır! gizli kapılar ardında konuşan Abdullah Deniz'e buradan soruyoruz. Evet anayasanın 56. maddesi gereğince yaşam hakkını savunanlar vatan haini ise size ne demeli beyefendi! On binlerin desteğini alan sivil direniş olarak bir daha uyarıyoruz. BAYRAMLIK AĞZIMIZI AÇTIRMAYIN. Nöbetin 3.gününde astığımız pankartı yeniden hatırlatmakta yarar var. BİZ HALKIZ, SİZ? Savcıları bu zat hakkında halkı kin ve nefrete sürükleyen açıklamalarından dolayı göreve davet ediyor, ilk iş olarak da kendisinden davacı olacağımızın altını çiziyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle.

https://www.canakkalememleket.com/?Syf=18&Hbr=1097651&/%C3%87anakkale-Ticaret-Borsas%C4%B1-Meclis-Ba%C5%9Fkan%C4%B1-Abdullah-Denizin-bas%C4%B1n-toplant%C4%B1s%C4%B1nda-%E2%80%9CEn-%C3%A7ok-rahats%C4%B1z-oldu%C4%9Fum-hadise-bu.-Bu-k%C3%B6t%C3%B

 

  
176 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın