• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Anasayfa

Çiftçi 25 kuruştan prim ödemesi yapılmasını beklerken, bakanlık primin Mayıs 2019'dan geçerli olmak üzere 10 kuruşa düşürdü.
Emperyalist Haydut Kanadalı Alamos Gold ve Türkiye’deki ortağı Doğu Biga Madencilik Kaz Dağları’nı derhal terk etmelidir! Doğa’nın talan edilmesine ve vatan topraklarımızın emperyalistlere peşkeş çekilmesine karşı mücadelemiz sonuna kadar sürecektir!
02.11.2019
16.10.2019
CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla CHP, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından şehit yakınları ve gaziler için başlatılan dayanışma kampanyasında toplanan paraların peşine düştü. CHP’li Emir’in yaptığı araştırmaya göre vakıf hiçbir zaman resmi adreste bulunmadı. Yardım kampanyasının sona erip ermediği de belli değil.
TCDD’nin Sirkeci ve Haydarpaşa garlarının bazı bölümlerini kültür ve sanat etkinliklerinde kullanılmak üzere kiraya vermek için 4 Ekim’de düzenleyeceği ihaleye katılacaklarını açıklayan Başkan İmamoğlu’na Ulaştırma Bakanlığı’ndan dikkat çeken itiraz...
16.10.2019
27.09.2019
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanunu’nda değişiklik istedi. TBMM Başkanlığı’na sunulan teklifle, 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanunu’nun yedinci maddesinin ikinci fıkrasının kanundan tamamen çıkarılması önerildi.
Türk Telekom'un sahibi alacaklı bankalar, Türk Telekom'un satışı için ABD merkezli yatırım bankası Morgan Stanley’e yetki verildiğini duyurdu.
22.09.2019
20.09.2019
Tele1 programcısı ve Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, AKP’li Bülent Turan’ın “Halkımız bize ‘Erdoğan’la olun’ diye oy verdi. Ben biliyorum ki Erdoğan’sız Bülent Turan Çanakkale’de bir hiçtir. Erdoğan’la yürürsek kıymetimiz var. Bizim vekillerimizin hepsi de aynı kanaatte” sözlerini köşesinden değerlendirdi.
Çanakkale Kent Konseyi seçimleri dün Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Muhtar Evren Kızoğlu, Yazar Yusuf Eroğlu ve Avukat Ali Çalıdağ’ın aday olduğu seçimler 2 tur sürdü. Yapılan oylamalar sonucunda oyların çoğunluğunu alan Evren Kızoğlu yeni Kent Konseyi Başkanı oldu.
17.09.2019
15.09.2019
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Ahmet Türk ile ilgili açıklamasına AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın gösterdiği tepkiye cevap verdi. Turan’ın boyundan büyük işlere karıştığını belirten Arınç; “Sen zaman zaman böyle çıkışlar yapıyorsun. Sivrisinek ısırığı kadar beni ilgilendirmez. Sana yazık olur.” dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, beraberinde Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile bir süredir ilçe ve köy ziyaretlerinde bulunuyor, muhtarlar ile bir araya geliyor. Bayramiç'te muhtarlar ile buluşmasında AK Partili Bülent Arınç'a "Hadi oradan" diyen Turan, dün de Ezine'de yaptığı konuşmada CHP'yi eleştirerek; " O annelere destek olmak sizi AK Partili yapmaz sizi İnsan yapar" ifadelerini kullandı.
12.09.2019
11.09.2019
 3  ...