• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Anasayfa

Emperyalist Haydut Kanadalı Alamos Gold ve Türkiye’deki ortağı Doğu Biga Madencilik Kaz Dağları’nı derhal terk etmelidir! Doğa’nın talan edilmesine ve vatan topraklarımızın emperyalistlere peşkeş çekilmesine karşı mücadelemiz sonuna kadar sürecektir!
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanunu’nda değişiklik istedi. TBMM Başkanlığı’na sunulan teklifle, 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanunu’nun yedinci maddesinin ikinci fıkrasının kanundan tamamen çıkarılması önerildi.
16.10.2019
22.09.2019
Türk Telekom'un sahibi alacaklı bankalar, Türk Telekom'un satışı için ABD merkezli yatırım bankası Morgan Stanley’e yetki verildiğini duyurdu.
Tele1 programcısı ve Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, AKP’li Bülent Turan’ın “Halkımız bize ‘Erdoğan’la olun’ diye oy verdi. Ben biliyorum ki Erdoğan’sız Bülent Turan Çanakkale’de bir hiçtir. Erdoğan’la yürürsek kıymetimiz var. Bizim vekillerimizin hepsi de aynı kanaatte” sözlerini köşesinden değerlendirdi.
20.09.2019
17.09.2019
Çanakkale Kent Konseyi seçimleri dün Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Muhtar Evren Kızoğlu, Yazar Yusuf Eroğlu ve Avukat Ali Çalıdağ’ın aday olduğu seçimler 2 tur sürdü. Yapılan oylamalar sonucunda oyların çoğunluğunu alan Evren Kızoğlu yeni Kent Konseyi Başkanı oldu.
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Ahmet Türk ile ilgili açıklamasına AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın gösterdiği tepkiye cevap verdi. Turan’ın boyundan büyük işlere karıştığını belirten Arınç; “Sen zaman zaman böyle çıkışlar yapıyorsun. Sivrisinek ısırığı kadar beni ilgilendirmez. Sana yazık olur.” dedi.
15.09.2019
12.09.2019
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, beraberinde Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile bir süredir ilçe ve köy ziyaretlerinde bulunuyor, muhtarlar ile bir araya geliyor. Bayramiç'te muhtarlar ile buluşmasında AK Partili Bülent Arınç'a "Hadi oradan" diyen Turan, dün de Ezine'de yaptığı konuşmada CHP'yi eleştirerek; " O annelere destek olmak sizi AK Partili yapmaz sizi İnsan yapar" ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Kurucu Üyesi, Genel İdare Kurulu ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcı Rıdvan Uz o ihaleye dikkat çekti ve ‘Alan başkanlığı kapatılmalıdır’ dedi.
11.09.2019
06.09.2019
Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz'in basın toplantısında “En çok rahatsız olduğum hadise bu. Bu kötü bir resimdir. Bunu kim yaptıysa vatan hainidir, Çanakkale hainidir” şeklindeki açıklamasını çevre ve doğa grubu Pikamp “Biz vatan hainiysek siz nesiniz?” sorusuyla eleştirdi.
Çevreci Eylemlerin Tuvaleti, TBMM'de Siyanürlü Altın Madenlerini savunan Ak Partili Milletvekili Jülide İskenderoğlu'nun eşinden....
02.09.2019
01.09.2019
 4  ...