• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Anasayfa

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan vekili Bülent Turan yaptığı açıklamayla 2004 yılında kurulan ve 2006 yılından faaliyet gösteren Çanakkale Katı Atık Birliğini (ÇAKAB) YENİDEN kurdu! Çevre ve Şehircilik Bakanlığının raflarında 1 yıldan bu yana onaylanması beklenen ve geçtiğimiz günlerde onaylanan Ek Alan Projesini sanki yeni bir katı atık birliği kuruluyormuş gibi müjde veren Bülent Turan’ın açıklaması şaşkınlık yarattı!
Demirören Medya Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, televizyon içeriklerinin ücretsiz olmasının sektörü aşağıya çektiğini belirterek, "Almanya modeli gibi televizyonları izlemenin bir ücreti olmalı" ifadelerini kullandı.
19.11.2018
18.11.2018
Kuveyt, Rus yazar Fyodor Dostoyevksi’nin “Karamazov Kardeşler” adlı romanını yasakladı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2017 yılında, Yavuz Bingöl Sanat Merkezi bünyesinde kurulan Sanat Hayattır Derneği ile Temel Eğitim Genel Müdürlüğü arasında imzalanan 'Müzik Sınıflarının Altyapısını Destekleme Kampanyası İşbirliği' protokolü kapsamında okullara, bağlama ve piyano dağıtımını 2 gün önce Kars'tan başlattı.
15.11.2018
14.11.2018
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ‘Balık Ankara’da da Yenir’ temalı festivalde “Eti biraz daha az yersek bu iş çözülecek. Diyetisyenler de bunu öneriyor” dedi.
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun partisinin 24 Haziran'daki çifte seçimde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için, "Cumhurbaşkanı adayı olmuş İnce’nin İstanbul için aday olmasının doğruluğu tartışılır. Muharrem İnce’nin ‘öyle olursa aday olurum, böyle olursa aday olmam’ demesi doğru değil" dedi.
14.11.2018
31.10.2018
Almanya Başbakanı ve Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) Genel Başkanı Angela Merkel, aralık ayında yapılacak CDU Genel Kurulu'nda genel başkanlık ve 2021'deki başbakanlık görevleri için aday olmayacağını açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili konunun kanunlaşması için AKP’nin ikna edilmesi gerektiğini söyledi. Enginyurt, bu konuda Meclis’te yapılan oylamada önce kabul edip sonra reddetmelerinin sebebini ise “Evet demekle yanlış yaptığımızı anladık, sonra reddettik. Çünkü evet deseydik araştırma komisyonu kurulacak ve konu bir yıl uzayacaktı” dedi.
29.10.2018
29.10.2018
Saray iktidarı ekonomik krize yönelik politikaları kapsamında kamuda tasarruf iddia ederken, bu defa TBMM’deki halı değişiminin maliyeti gündeme geldi.
İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyündeki St. Jean John Baptist Kilisesi'ne (Meryem Ana) ait havuza dilek amacıyla atılan yerli ve yabancı madeni paraların kimin tarafından alınacağı tartışmasına son verildi. Paraların kamuya ve müze müdürlüğüne kalmasına hükmedildi.
28.10.2018
27.10.2018
 4  ...