• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Anasayfa

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanunu’nda değişiklik istedi. TBMM Başkanlığı’na sunulan teklifle, 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanunu’nun yedinci maddesinin ikinci fıkrasının kanundan tamamen çıkarılması önerildi.
Türk Telekom'un sahibi alacaklı bankalar, Türk Telekom'un satışı için ABD merkezli yatırım bankası Morgan Stanley’e yetki verildiğini duyurdu.
22.09.2019
20.09.2019
Tele1 programcısı ve Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, AKP’li Bülent Turan’ın “Halkımız bize ‘Erdoğan’la olun’ diye oy verdi. Ben biliyorum ki Erdoğan’sız Bülent Turan Çanakkale’de bir hiçtir. Erdoğan’la yürürsek kıymetimiz var. Bizim vekillerimizin hepsi de aynı kanaatte” sözlerini köşesinden değerlendirdi.
Çanakkale Kent Konseyi seçimleri dün Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Muhtar Evren Kızoğlu, Yazar Yusuf Eroğlu ve Avukat Ali Çalıdağ’ın aday olduğu seçimler 2 tur sürdü. Yapılan oylamalar sonucunda oyların çoğunluğunu alan Evren Kızoğlu yeni Kent Konseyi Başkanı oldu.
17.09.2019
15.09.2019
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Ahmet Türk ile ilgili açıklamasına AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın gösterdiği tepkiye cevap verdi. Turan’ın boyundan büyük işlere karıştığını belirten Arınç; “Sen zaman zaman böyle çıkışlar yapıyorsun. Sivrisinek ısırığı kadar beni ilgilendirmez. Sana yazık olur.” dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, beraberinde Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile bir süredir ilçe ve köy ziyaretlerinde bulunuyor, muhtarlar ile bir araya geliyor. Bayramiç'te muhtarlar ile buluşmasında AK Partili Bülent Arınç'a "Hadi oradan" diyen Turan, dün de Ezine'de yaptığı konuşmada CHP'yi eleştirerek; " O annelere destek olmak sizi AK Partili yapmaz sizi İnsan yapar" ifadelerini kullandı.
12.09.2019
11.09.2019
İYİ Parti Kurucu Üyesi, Genel İdare Kurulu ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcı Rıdvan Uz o ihaleye dikkat çekti ve ‘Alan başkanlığı kapatılmalıdır’ dedi.
Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz'in basın toplantısında “En çok rahatsız olduğum hadise bu. Bu kötü bir resimdir. Bunu kim yaptıysa vatan hainidir, Çanakkale hainidir” şeklindeki açıklamasını çevre ve doğa grubu Pikamp “Biz vatan hainiysek siz nesiniz?” sorusuyla eleştirdi.
06.09.2019
02.09.2019
Çevreci Eylemlerin Tuvaleti, TBMM'de Siyanürlü Altın Madenlerini savunan Ak Partili Milletvekili Jülide İskenderoğlu'nun eşinden....
31 Mart yerel seçimleri ve 23 Haziran İstanbul seçimlerinin ardından 11’i büyükşehir belediyesi olmak üzere 250’yi aşkın belediyede yönetimi kazanan CHP, parti kararı gereği ilk olarak yoğunlaştığı “tasarruf politikası" sonucunda ülke ekonomisine 700 milyon TL kazandırdı.
01.09.2019
01.09.2019
 4  ...