• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Anasayfa

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili konunun kanunlaşması için AKP’nin ikna edilmesi gerektiğini söyledi. Enginyurt, bu konuda Meclis’te yapılan oylamada önce kabul edip sonra reddetmelerinin sebebini ise “Evet demekle yanlış yaptığımızı anladık, sonra reddettik. Çünkü evet deseydik araştırma komisyonu kurulacak ve konu bir yıl uzayacaktı” dedi.
Saray iktidarı ekonomik krize yönelik politikaları kapsamında kamuda tasarruf iddia ederken, bu defa TBMM’deki halı değişiminin maliyeti gündeme geldi.
29.10.2018
28.10.2018
İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyündeki St. Jean John Baptist Kilisesi'ne (Meryem Ana) ait havuza dilek amacıyla atılan yerli ve yabancı madeni paraların kimin tarafından alınacağı tartışmasına son verildi. Paraların kamuya ve müze müdürlüğüne kalmasına hükmedildi.
Akaryakıt maliyetleri ve köprü-otoyol ücretlerinin artması nedeniyle şehirler arası hizmet veren otobüs firmalarının yolcu ikramlarını kaldırmaya başladığı ve şehir içi servislerinin ücretli hale geleceği bildirildi.
27.10.2018
23.10.2018
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP ile yerel seçimlerde ittifak yapmayacaklarını ancak Cumhur İttifakı'nın devam ettiğini açıkladı.
Fındık üreticilerinin sorunlarını dile getirmek için muhalefetin verdiği önerge, AKP’liler tarafından reddedildi. AKP Giresun Milletvekili Sabri Öztürk de ‘muhalefetin verdiği önergelerin içeriğine katılsalar dahi reddedildiğini’ açıkladı.
23.10.2018
22.10.2018
Hisarcıklıoğlu: Bizler her gün faizlerle, kurlarla mücadele halindeyiz.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İnsani yardımda Türkiye dünyada en üst sırada. Geçen yıl 8 milyar dolar harcadık, ABD 6 ya da 7 milyar dolar harcadı. ABD dünyadaki en zengin ülke" dedi.
22.10.2018
19.10.2018
'Erdoğan ne dediyse yaptım' diyen ancak sıkıntıya giren tekstilci Kavut, Erdoğan'a İkitelli'deki sekiz katlı binasının dış cephesinden mektupla seslendi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Brunson'ın serbest bırakılmasına ilişkin "Yaptırım ve tehditler çözmez yargı çözer demiştik. ABD vatandaşları dokunulmaz değildir" dedi.
15.10.2018
13.10.2018
 6  ...