• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Anasayfa

İçișleri Bakanı Süleyman Soylu, Eğitim Daire Başkanlığı Durmuş Yalçın Konferans Salonu'nda düzenleneN ‘104. Dönem Kaymakamlık Kursu Açılış Programı’na katıldı.
ABD'li e-ticaret devi Amazon'un Türkiye pazarına giriş tarihinin ertelendiği ifade edildi. Hürriyet yazarı Jale Özgentürk, şirketin Türkiye ile ABD arasında yaşanan krizden dolayı endişe duyduğunu, "iPhone'ların balyozla kırıldığı bir dönemde Türkiye'ye girmek doğru değil" düşüncesinin hakim olduğunu aktardı.
27.08.2018
27.08.2018
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert’in, Rus S-400 füze sistemi alımının diğer ülkelere ve şirketlere yönelik yaptırımları kışkırtabileceği ifadesini değerlendiren uzmanlara göre Washington, yaptırım politikasıyla silah pazarı için savaşmaya ve ortakları üzerinde nüfuzunu korumaya çalışıyor.
Türk futbolunun köklü ekiplerinden olan ve bu sezon Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden Denizlispor'un geçmişte elde ettiği 10'a yakın kupanın bir vatandaş tarafından fesleğen saksısı olarak kullanıldığı ortaya çıktı.
25.08.2018
25.08.2018
Yabancıya konut ve işyeri satışı "döviz kuru" üzerinden yapılacak. Böylece konut satışı da "ihracat" sayılacak. Söz konusu çalışmanın yakın zamanda hayata geçirilmesi bekleniyor.
ABD Başkanı Donald Trump, kendisine yönelik herhangi bir yargı sürecinin başlatılması halinde Amerikan piyasalarının çökeceğini iddia etti
24.08.2018
23.08.2018
AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Dövizin artmasının tek sebebi var. Türkiye’ye ayar vermek. Veremeyecekler kardeşim. Bunlar o papazı değil, Erdoğan'ı istiyorlar. Alamayacaklar kardeşim. Bu millet olduğu müddetçe, sahip çıktığı müddetçe alamayacaklar” dedi.
Türkiye'nin Oscar aday adayı olan Ahlat Ağacı filminin gösteriminin devam ettiği beş olan salon sayısı üçe düşürüldü. Salonların en rahat dönemini yaşadığı yaz sezonunda, filmin gösterildiği salon sayısının düşürülmesi dikkat çekti.
22.08.2018
22.08.2018
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, "Hangi bakanın kiralık makam aracı için aylık 37 bin lira ödeniyor?" diye sordu.
ABD Hazine Bakanlığı, Rusya'nın ABD'de bulunan yüz milyonlarca dolarlık aktif varlığını bloke etti.
22.08.2018
21.08.2018
... 10 ...